IN ZEE GAAN MET JEZELF
ā¬1.550
Retreats op Terschelling
āWaar de wind door je haren waait en je buik weer leert zingen.ā
Gooi de trossen los en vaar naar de vrijhaven. Vaar jij het water over om alles even los te laten? Gun jezelf een midweek Me Time op Terschelling. Sta stil bij wie je bent, wat je nodig hebt, en laat los wat niet meer dient. Hier, op het eiland, vind je ruimte om op adem te komen, je innerlijke stroom te volgen en thuis te komen bij jezelf.
Wat houdt het in?
Je verblijft in Hotel De Walvisvaarder, waar je geniet van wellness faciliteiten en van een warme, rustige omgeving. Hier krijg je de ruimte om te vertragen en je te herbronnen. Tijdens de retreat ervaar je: systemisch lichaamswerk (de rode draad in mijn begeleiding), zintuiglijke wandelingen, klankschaalsessies, meditatie, dans en ademhalingsoefeningen en creatieve en reflectieve opdrachten.
Buiten het programma om is er ruim de tijd om alleen te zwerven over het eiland. Het doel? Loslaten wat niet meer dient, thuiskomen in je lijf en je essentie omarmen.
Voor wie is deze retreat?
š Wanneer je een reset zoekt voor lichaam en geest;
š Als je verdieping en verbinding wilt met jezelf en de natuur;
š Als je inspiratie zoekt voor een nieuwe levensfase.
Ook is er ruimte voor rouw: āAls tranen mogen stromen, ontstaat een zee van liefde.ā
Praktische informatie
Indicatief Programma:
Maandag: aankomst dag: Check en kennismaking om 16.30 uur en start oefening of sessie.
Dinsdag t/m Donderdag: Starten om 08:30 uur met een stiltewandeling, Chi Gong of meditatie. Ontbijt om 09.15/10.00 uur. Van 11.00 tot 13.00 uur: persoonlijke of groepssessies. De middagen: vrije tijd en ontspanning en de avonden: vrije tijd en eventueel een stiltewandeling.
Vrijdag is de afsluiting. Dat doen we met reflectie en ritueel, waarna we afscheid nemen.
Op aanvraag
Deze retreats voor groepen organiseer ik op aanvraag. Ik werk vanuit wat naar mij toekomt. Heb je interesse? Neem contact op, en we prikken samen een datum die past. Deze retreat is geschikt voor minimaal 4 en maximaal 12 deelnemers.
Voor aanvraag of vragen over de inhoud en mogelijkheden of voor een intakegesprek, neem gerust contact op met mij.
Contact en Boeking Hotel
Voor meer informatie over het hotel of om je verblijf te boeken: Hotel De Walvisvaarder.
Retreat geboekt? Dan vragen we je deze vragenlijst in te vullen:
Vragenlijst retreat In zee met jezelf.pdf